O nas

KORZYSTAMY Z WIEDZY NAJLEPSZYCH

Tworzenie produktów wellness, to proces wymagający poświęcenia serca, duszy i umysłu. Sauny, kabiny infrared, czy whirlpools nie są zwyczajnymi, szybko przemijającymi produktami. Są stworzone dla ludzi, którzy poszukują spokoju, odprężenia oraz regeneracji sił i równowagi ducha.

WIEMY CZEGO OCZEKUJESZ

JAKOŚĆ PRODUKTU0%
GWARANCJA NA MONTAŻ I PRODUKT0%
ELASTYCZNOŚĆ0%

RADOŚĆ TWORZENIA

Do ważnych czynników naszego sukcesu możemy też zaliczyć stałą gotowość do innowacji oraz radość z tworzenia i wdrażania nowych produktów. Udaje się nam to już od ponad 20 lat.

WSPARCIE PRODUCENTA

Znajdziecie je Państwo jedynie u specjalistów. Dbamy o to, aby dostarczyć Państwu produkt najwyższej jakości, wraz z fachową poradą i serwisem. Nasi pracownicy i serwisanci podnoszą swoje kwalifikacje w trakcie szkoleń, które przeprowadzane są regularnie w naszej siedzibie.

Wszystkie nasze produkty posiadają znak MADE IN EU i certyfikaty wymagane na rynku UE.

NASZA OFERTA

Zobacz w czym się specjalizujemy lub przejdź do przeglądu usług.

72%
UNIKALNY PRODUKT

Każda sauna to unikalny produkt. Do przygotowania projektu podchodzimy indywidualnie - słuchając Państwa pomysłów, opiini, doradzając. Rzeczywisty wygląd sauny powstaje na podstawie obrazu ustalonego z Państwem.

89%
INNOWACYJNY PRODUKT

Bierzemy aktywny udział w rozwoju rynku innowacji. Z radością tworzymy i wdrażamy nowe produkty. Udaje się nam to już od ponad 20 lat.

90%
KOMPLETNY PRODUKT

Każda nasza sauna jest produktem kompletnym, który już w wersji standardowej, zaraz po zamontowaniu, dostarcza niepowtarzalnych wrażeń.

98%
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKT

Nasz produkt jest wysokiej jakości, dzięki czemu przez długie lata będzie oazą spokoju i odprężenia.